Alkehol vás přivedou do bezvědomí

Alkehol vás přivedou do bezvědomí

Skupina Alkehol vydala v prosinci loňského roku album, jež pojmenovala Do bezvědomí. V rámci podzimní části propagačního turné přijede 27. října také do Valašského Meziříčí. Zde jej představí v prostorách M-klubu. Jako hosté vystoupí slovenská kapela Bank of Joe.

Do bezvědomí je v pořadí již šestnáctým albem kapely Alkehol, nabízí dvanáct písní a znovu nabízejí texty plné nadsázky a humoru. Na jeho nahrávání se podílel také americký zvukař Derek Saxenmeyer v pražském studiu Faust. Alkehol patří mezi stálice české rockové scény a to v neměnné sestavě, kterou tvoří zakladatelé Ota Hereš a Petr „Kuna“ Buneš dále bubeník Melmus a basista Tonda Rauer. V pauze mezi jarní a podzimní částí Do bezvědomí Tour 2013 zavítali Alkehol také na dva slovenské festivaly Rock pod Kameňom a Těrchovský Budzogáň. V repertoáru koncertu zazní jak nové skladby z alba Do bezvědomí, tak i největší hity z celé jejich dosavadní tvorby.

Hosty nedělního koncertu kapely Alkehol bude slovenská skupina Bank Of Joe. Ti vznikli poměrně nedávno, v roce 2008, jen tak ze zábavy. Dnes však svými originálními texty ve slovenštině a chytlavými rytmy dostávají do varu tisíce fanoušků. Ve své domovině například dělali několikrát předskokany slavným Nazareth. Na kontě mají prozatím debutové album s názvem Dnes som aký som, ale repertoár postupně doplňují novými autorskými skladbami.

Vstupenky jsou v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na vstupenkovém portále http://vstupenky.kzvalmez.cz.

 

(smo)

 

Alkehol M-klub 2013

 

Bank of Joe M-klub 2013

 

Alkehol promo