Bigg boss Vladimír 518 v M-klubu

Bigg boss Vladimír 518 v M-klubu

M-klub zažije poslední hip hopový večírek této sezóny a pozvat si do Valašského Meziříčí nemohli nikoho jiného než jednoho z nejdéle působících rapperů na české scéně Vladimíra 518, člena skupiny PSH. Společně s ním dorazí také DJ Mike Trafik. Začátek koncertu v pátek 15. dubna je ve 21 hodin.

Rapper Vladimír 518 je jedním z nejdéle působících rapperů na české hip hop scéně, členem skupiny PSH a také zakladatelem labelu a nakladatelství BiggBoss. Mimo to je známou a výraznou osobností graffiti scény, komiksový výtvarník a ilustrátor. Společně s Davidem Vrbíkem a Ondřejem Anděrou ze skupiny WWW tvoří audiovizuální projekt SPAM. Se skupinou PSH vydal tři dlouhohrající desky a jako sólový interpret má na svém kontě album Gorila vs. Architekt a Idiot. Za obě obdržel ceny Anděl v kategorii Hip Hop a R’n’B. Spolupracoval s mnoha českými interprety jako Monkey Business, J.A.R či Michaelem Kocábem.

Vladimír 518 přijede do Valašského Meziříčí s jedním z nejvyhledávanějších djs současné urban scény DJ Mikem Trafikem. Ten je hudebním skladatelem a majitelem StarWorks studia. S nevídaným úspěchem se účastnil všemožných djských battlů a soutěží. Je autorem hudby k progresivnímu divadelnímu představení Oblíbenci a kompletního soundtracku k celovečernímu filmu Vejška.

Vstupenky jsou k dostání také v předprodeji, a to v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2016)