Bluesový večer v M-klubu

Bluesový večer v M-klubu

V pátek 8. března se v M-klubu uskuteční koncert bluesových kapel Blues Street Band a Mothers Follow Chairs. Jedná se o náhradní termín za zrušený koncert začátkem února. Koncert začne úderem osmé hodiny večerní.

Kapelu Blues Street Band není třeba příliš představovat, jelikož pochází z Valašského Meziříčí a na území města pravidelně koncertuje. Skládá se ze zkušených muzikantů a hraje své vlastní sklady, plné bluesových rifů a melodií s texty skutečných příběhů každodenního lidského života. Členové Blues Street Bandu si na březnový koncert v M-klubu pozvali přerovskou blues-soulovou skupinu Mothers Follow Chairs, která vznikla v roce 1999 a rok na to se stala jedním z vítězů soutěžní přehlídky Blues Aperitiv. Za sebou mají nespočet účastí na Bluesových festivalech jak v České republice, tak i v zahraničí. Na svém kontě mají dvě řadová alba a letošním roce připravují pro své fanoušky novou desku.

Vstupenky na koncert si můžete zakoupit v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí, online na vstupenky.kzvalmez.cz nebo na místě hodinu před koncertem.

(smo)

 

 

blues street band