Budete se smát od začátku do konce, slibuje Starbag Atelier

Brilantní a svižnou komedii Jo, není to jednoduché uvede ve velkém sále Kulturního zařízení ve Valašském Meziříčí pražský Starbag Ateliér, a to v sobotu 17. listopadu od devatenácti hodin. Vstupenky získáte v předprodeji i na místě.

Francouzskou konverzační komedii Jean-Claude Islerta o tom, jak může dopadnout doučování matematiky pod peřinou, přiveze do Valmezu pražský Starbag Atelier. A dle recenzí dá tato komedie zabrat bránici každého návštěvníka.

Děj se točí okolo Eduarda, vysokoškolského profesora a rozvedeného stárnoucího muže, jehož milenkou je mladá studentka Sára, kterou původně doučoval matematiku. Jeho bývalá žena Marian mu přichází oznámit, že by ho ráda seznámila se svým novým, mladým milencem. Sára je dcera Marianiny nejlepší kamarádky. A aby to nebylo tak jednoduché, přichází za Eduardem ještě jeho dcera Julie, také mladá studentka a přítelkyně Sáry, s požadavkem, zda by u něj nemohla dočasně bydlet se svým milencem Marcem, o jehož existenci neměl Eduard do té doby ani ponětí a který je navíc ve stejném věku jako on. Co jiného může z tak složité situace vzejít, než brilantní francouzská konverzační komedie plná nečekaných situací a situačního humoru.

Vstupenky na hru Jo, není to jednoduché, můžete zakoupit v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)