Fenomenální metalová kapela Infected Rain navštíví M-klub

Fenomenální metalová kapela Infected Rain navštíví M-klub

Fanoušci tvrdšího žánru se mají na co těšit. V M-klubu totiž v sobotu 20. září zahraje nejznámější moldavská kapela Infected Rain v čele s nezaměnitelnou zpěvačkou Lenou. Metalový večírek doplní meziříčská kapela Black Adder a ostravská parta Denet. Začátek akce je ve 20 hodin a vstupenky jsou k dostání v klasickém předprodeji.

Fanoušci metalu měli s Infected Rain možnost zapařit na letošním ročníku Fajtfestu ve Velkém Meziříčí, kde se u nás tento „vývozní artikl“ Moldávie představil vůbec poprvé. Svou premiéru v České republice zvládli na jedničku a potvrdili tak očekávané kvality. Také díky nadšenému publiku se v rámci evropské části Embrace Eternity Tour 2014 zastaví v několika klubech v České republice a jedním z nich je také meziříčský M-klub.

 

 

Tahounem Infected Rain je charistmatická zpěvačka Lena, jejíž nezaměnitelný vokál snoubící se s krvelačnými screamy skvěle doplňuje kreativní kombinace ostrých kytarových riffů obou kytaristů. Leniny vokály zdůrazňuje chytlavá a podmanivá basa. Kapela se může pyšnit prvním místem v Big UP! Urban Fest, které obsadili rok po svém vzniku v roce 2009. První albu s názvem Asylum vydali v roce 2011. O tři roky později došlo v na druhou nahrávku Embrace Eternity, kterou představí právě na plánovaném turné. V průběhu večera vystoupí také meziříčská hardcore-metalová formace Black Adder a metalová parta Denet z Ostravy.

Vstupenky na metalový večírek jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2014)

 

 

Infected rain