Hentai Corporation rozburácí M-klub

Hentai Corporation rozburácí M-klub

Nejvýraznější mladá domácí kapela oscilující mezi trash metalem a jazzem proslulá svými koncertními excesy míří opět do meziříčského M-klubu, kde zakončí sérii podzimních metalových koncertů. V sobotu 28. listopadu zde od 20 hodin rozpoutají peklo společně  s pražským triem JegR a o úvod večera se postará art-rockové těleso z Hranic BLAHO 19.

Závěr metalové smrště v M-klubu patří  šílencům ze skupiny Hentai Corporation, která se na hudební scéně pohybuje už deset let a svými nenapodobitelnými živými vystoupeními si vydobyla pověst jedné z nejšílenějších kapel české klubové scény. Společnost jim na koncertě bude dělat pražská alternativní hardcorová parta JegR v čele s novojičínským rodákem Oldřichem Ryparem, která zde mimo jiné představí také čerstvě připravované nahrávky. O úvod večera se postará art rockové těleso z Hranic Blaho 19.

Vstupenky již nyní k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2015)