Hip hopová akce s Pio Squad

Hip hopová akce s Pio Squad

Jihlavská rapová skupina PIO SQUAD míří poprvé do Valašského Meziříčí, aby zde posluchačům tohoto žánru představili svou tvorbu. Sobotní kompilaci v M-klubu doplní slovenské trio Maxim a Strojo a DJs D.B., Washelll, Send a Pilot. Akce začne úderem 20. hodiny.

Legendární skupina Pio Squad vystoupí v M-klubu zcela poprvé. Nová éra kapely započala v roce 2006 vydáním alba Punk is dead. Album přineslo, krom změny názvu kapely z Jižních Pionýrů na Pio Squad, také výraznou změnu samotné hudební stránky. V současné době pokračuje jejich projekt Pio Squad for Čalantika, který podporuje bangladéšský slum a školu Čalantika a za necelý rok trvání vybral téměř půl milionu korun.

Večer doplní vystoupení trenčínského tria mladých talentů Maxim a Strojo s oporou za mixem DJem D.B., kteří vás rozhýbou a nenechají v klidu. „To, že mají pod čepicí svědčí i fakt, že vystupovali na velkých akcích jako Hip Hop Zelená Voda a jiné spolu se jmény jako Strapo, se kterým byli na Takoj Tour v roce 2013, Kontrafakt a dalšími neméně známými osobnostmi aktuální hiphopové scény,“ přiblížil hosty akce dramaturg M-klubu Marek Baroš.

(smo#2015)