Ježíšek letos naděluje kulturu

Ježíšek letos naděluje kulturu

Vánoce se kvapem blíží a mnozí z nás ještě nevědí, čím obdarovat své hudbymilovné příbuzné či známé. A (nejen) z toho důvodu pro vás máme několik tipů na vstupenky, jež se hodí pod vánoční stromeček. Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí totiž do prodeje uvádí několik programů z připravované druhé poloviny sezóny. Naskýtá se tak jedinečná šance nakoupit vstupenky za nejvýhodnější možné ceny.

 

Mezi ty nejlákavější a největší hudební lahůdky jara a léta 2016 budou bezpochyby koncert slovenského operního pěvce Štefana Margity s klavíristkou Katarínou Bachmannovou, koncert písničkářky Radůzy, jež s kapelou zazpívá nejlepší písničky z dosud vydaných alb

i zcela nové písně, které ještě nejsou zaznamenány na žádném nosiči a samozřejmě 34. ročník folk, blues a beat festivalu Valašský špalíček 2016, který do konce roku nabízí nejlevnější možné vstupenky a odtajňuje první jména. Pozvání na jeden z nejstarších českých festivalů letos přijaly slovenské kapely Fermata, Prúdy a Collegium Musicum, oscarová zpěvačka a rodačka Markéta Irglová i speciální projekt Blue Effect & Orchestr, a to je jen začátek.

 

Samozřejmě nejen na výše uvedené akce jsou již v prodeji vstupenky. Dárky můžete vybírat i z dalších připravovaných koncertů v předprodeji. Do M-klubu míří skupiny Nebe & Mirai, Poletíme? s Muchou i rappeři Vladimír 518 & DJ Mike Traffik nebo Řezník & Sodoma Gomora Show. Z programu S-klubu jistě uvítáte dvouhodinový elixír smíchu při nejpopulárnějších scénkách Felixe Holzmanna ve stejném podání, jak je každý dobře zná v pořadu Včera, Dnes a Zítra aneb nové scénky Felixe Holzmanna. A z programu Malé scény za oponou můžete kromě Radůzy darovat také lednový koncert virtuózního kytaristy světové třídy Štěpána Raka.

 

Výčet akcí, jejž pod stromečkem udělají radost každému, je samozřejmě více a všechny, na které jsme spustili předprodeje najdete na našich stránkách www.kzvalmez.cz a pokud si nevyberete, tak máme v rukávu ještě jedno eso, a to dárkové poukazy. Ty nabízíme v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí v hodnotách 300 Kč a 500 Kč. A nejen to. Můžete darovat také poukazy na filmové projekce do kina Svět. To nabízí v pokladně kina poukazy v hodnotách 300 Kč, 500 Kč a 1000 Kč. No nebudou to skvělé Vánoce plné hudby, divadla a filmu?

 

(smo#2015)