Maok se vrací do Valašského Meziříčí a s sebou přiveze čtrnáctičlenný pěvecký sbor

Maok se vrací do Valašského Meziříčí a s sebou přiveze čtrnáctičlenný pěvecký sbor

Slovenský multiinstrumentalista a zpěvá Maok přijíždí po čase opět do Valašského Meziříčí. V prostředí velkého sálu Kulturního zařízení představí ojedinělý koncert s pěveckým uskupením LaiSonore, a to ve středu 25. května od devatenácti hodin. Vstupenky jsou k dostání na serveru www.zebraandcloud.com.

Zpěvák a multiinstrumentalista Maok, je pro svůj talent vystihnout v tónech atmosféru situace často vyhledávaným autorem scénické a filmové hudby. Za zmínku kromě přírodovědeckých dokumentů stojí soundtrack k filmu Bathory. Jeho hudba je obsáhlá a vyjadřuje nekonečně mnoho podob vnitřních pocitů a nálad. Na exkluzivním koncertě ve Valašském Meziříčí se objeví s uskupením LaiSonore.  Upravená sestava hudebníků doplní jeho hudbu a přidá se celkem čtrnáct členů pěveckého sboru, aby společně vytvořili nezapomenutelný večer plný hluboké hudby. Diváci tak budou moci nasát atmosféru hudby vnitřních krajin v pohodou naplněném prostředí. Maok upravil sestavu hudebníků tak, aby společně pomohli budovat atmosféru koncertu a protože atmosféru tvoří také diváci, budou mít na ní svůj podíl i oni.

Vstupenky na neopakovatelný zážitek s krásou hudby jsou k dostání za zvýhodněnou předprodejovou cenu na www.zebraandcloud.com, kde jako bonus lze získat nové Maokovo album Inerei za zvýhodněnou cenu.

(smo#2016)