Metalová senzace Ador Dorath míří do Valmezu

Metalová senzace Ador Dorath míří do Valmezu

Téměř rok a půl po posledním odehraném koncertě se psychedelická metalová skupina Ador Dorath vrací na koncertní pódia, kdy představí novinkové album The Very Essence of Fire. Společně s kapelami Forgotten Silence a Awrizis se zastaví také ve valašskomeziříčském M-klubu, a to v sobotu 22. listopadu. Koncert bude zahájen klasicky ve 20 hodin.

Andělem ověnčení Ador Dorath nahráli po dlouhých pěti letech zbrusu nové album a po rok a půl dlouhé odmlce se vracejí také na koncertní pódia. Fanoušci se tak mohou opět těšit na obskurně mystickou show, na které jako host vystoupí také původní zpěvačka Lenka Machová, jejíž podmanivý hlas vás zanese do dob prvních alb a která se podílela na některých textech a grafické podobě nové desky.

Na turné k novému albu, startující 7. listopadu v Brně, vyráží Ador Dorath ve společnosti legendárních experimentátorů Forgotten Silence, jež v současné době pracují na novém albu a hybrid metalovém objevu Awrizis, kteří pro změnu představí také skladby z oceňovaného alba Final Hybridation.

Vstupenky na další z metalových večírků jsou v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2014)