Monkey Business zahrají silné písně s maximálním nasazením

Monkey Business zahrají silné písně s maximálním nasazením

Přední česká oblíbená kapela Monkey Business polemizující mezi popem a funkem dorazí se svou živelnou show opět také do Valašského Meziříčí. Ve velkém sále Kulturního zařízení zahrají v pátek 30. března od dvacáté hodiny. Jako support se představí skupina Gustavo Rojo. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji.

Maximum Power! To je název letošní klubové koncertní šňůry kapely Monkey Business v čele s Matějem Ruppertem. Silné písně, silné výpovědi, silné emoce. Silné hlasy, silné struny, silné paličky, silné a šikovné prsty tancující po klávesách. Silná světla, silné zesilovače, silné reprobedny. Na meziříčském koncertě se mohou fanoušci těšit kromě starých známých vypalovaček, také na zbrusu nové silné písně z připravovaného nového alba, jež je nyní před dokončením a brzy spatří světlo světa na hudebních kotoučích. Jako předkapela se na koncertě představí indiepopová skupina ostřejšího ražení a živelného projevu říkající si Gustavo Rojo.

Vstupenky na meziříčský koncert jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)