Muzejní a galerijní centrum nabízí k výstavě Umění restaurovat komponované večery

Muzejní a galerijní centrum nabízí k výstavě Umění restaurovat komponované večery

V rámci podzimních doprovodných programů k výstavě Umění restaurovat si pracovníci Muzejního a galerijního centra ve Valašském Meziříčí připravili dva komponované večery spojené s komentovanou prohlídkou aktuální výstavy restaurovaných tapisérií a liturgických textilií.

První večer se uskuteční v pátek 23. září. Od 18 hodin se zde uskuteční komentovaná prohlídka výstavy s její autorkou Mgr. Martinou Lehmannovou z Uměleckoprůmyslového musea v Praze, po níž bude následovat degustace vín z Templářských sklepů Čejkovice s profesionálním sommelierem. Vstupenka na komponovaný večer stojí 50 Kč a v její ceně je prohlídka výstavy, vzorky vín a občerstvení.

Druhý večer se bude konat o měsíc později, konkrétně v pátek 21. října. Začne opět v 18 hodin komentovanou prohlídkou výstavy Umění restaurovat. Komentář Martiny Lehmannové tentokrát hudebně doprovodí DJ Fast Forward. Ten svou hudbou podkreslí i zbytek večera, během něhož mohou návštěvníci opět ochutnat vzorky Templářských vín z Čejkovic. Vstupné na druhý komponovaný večer je 20 Kč.

 

 

(smo#2016)