Nadechnou se The.Switch na novém turné naposledy?

Nadechnou se The.Switch na novém turné naposledy?

Známá Emo crossoverová skupina The.Switch vyráží na nové turné, které nazvala Poslední nádech? A česká města nebude obrážet sama. Přidává se k nim kapela The Truth Is Out There a fanoušci se mohou těšit na jedinečnou spolupráci kapel. Zahájení turné se uskuteční v meziříčském M-klubu v pátek 6. října a zde je navíc doplní kapela Hell Paso. Koncert začne ve dvacet hodin.

Jak kapela The.Switch, tak i The Truth Is Out There jsou meziříčským hudebním fanouškům známé. Své samostatné koncerty si zde již odbyli. Ať už v M-klubu či na festivalovém pódiu. Tentokrát ale dorazí společně v rámci nové koncertní šňůry Poslední nádech? A název turné není náhodný. Velkým lákadlem koncertu je právě jedinečná spolupráce obou kapel v podobě skladby se stejnojmenným názvem. Nejen, že návštěvníci budou mít možnost skladbu slyšet naživo, ale rovnou v podání obou kapel, které v tu chvíli vystoupí v plných počtech na jednom pódiu. A to už samo o sobě slibuje našlapanou událost. Dvojici kapel navíc hned v úvodu večera doplní pražská úderka Hell Paso.

Vstupenky na zahajovací koncert turné kapel The.Switch a The Truth Is Out There jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení ww.kvzlamez.cz.

 

(smo#2017)