Oblíbená turbošansonová kapela Poletíme? v M-klubu!

Oblíbená turbošansonová kapela Poletíme? v M-klubu!

Do M-klubáckého sklepení ve Valašském Meziříčí se vrací oblíbená brněnská kapela Poletíme? Koncert v pátek 6. dubna opět slibuje hudební párty, na kterou budou návštěvníci dlouho vzpomínat. Začátek koncertu je ve 20 hodin a vstupenky jsou stále k dostání také v předprodeji.

Kapela Poletíme? patří mezi nejoblíbenější české kapely a každým rokem se víc a víc blíží k pomyslné špičce české hudební scény. O tom svědčí také zájem fanoušků o koncerty. Ty bývají většinou narvané k prasknutí a také ten připravovaný ve Valašském Meziříčí se slušně plní, takže je více než pravděpodobné, že na místě vstupenek k dostání nebude mnoho.

Není také divu. Poletíme? totiž dokážou odlehčenou formou vyprávět o složitých a smutných věcech tak, že jejich koncerty dýchají barevnou náladou, svižnou rytmikou a tanečními kreacemi publika. I vy se budete smát, výskat, tančit nebo vám přeběhne mráz po zádech, když v písni pojmenují váš problém. Kapela navíc na podzim připravuje vydání dlouho očekávaného alba, z něhož možná už nyní uslyšíme nějakou ochutnávku. Necháme se překvapit. V čele této osmičlenné party stojí kapelník, zpěvák, textař a charismatem sálající výtvarník Rudolf Brančovský.

Vstupenky na meziříčský koncert kapely Poletíme? jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)