Pam Steebler: Bílý plamen černého blues a soulu s rockovým nápřahem ve Valašském Meziříčí

Pam Steebler: Bílý plamen černého blues a soulu s rockovým nápřahem ve Valašském Meziříčí

V rámci evropského turné se ve Valašském Meziříčí zastaví technicky fantastická soul-popová zpěvačka Pam Steebler ze Spojených států Amerických. V komorním prostředí Malé scény za oponou to v pondělí 24. října 2016 rozpálí se čtyřčlennou doprovodnou kapelou od půl osmé večerní. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji.

Také středobodem třetího říjnového koncertu na Malé scéně za oponou v Kulturním zařízení města Valašského Meziříčí je dáma. Američanka s kanadsko-brazilskými kořeny, Pam Steebler. Tato technicky fantastická soul-popová zpěvačka se přijede do Valmezu prezentovat v rámci svého evropského turné, jež zde odstartuje a které v České republice čítá čtrnáct koncertních zastavení. Těšit se můžeme na rockový nápřah s jazzovým hábitem. Pam Steebler má obrovský talent, její bohatý a plný vokál připomíná velké hlasy Beyoncé, Adele či Pink a hudební tvorba odkazuje k Joni Mitchell či Alanis Morissette.

Už v pěti letech začala Pam Steebler zpívat v kostelním sboru a tehdy její rodina objevila sílu hlasu, jež v dřímá v jejím hrdle. Ve svých dvanácti složila první píseň a od té doby je naplno oddaná hudbě. Vystudovala na světoznámé hudební univerzitě Berklee College a v současné době vydala EP album Give In obsahující pět původních skladeb, které mimo jiné uvede na meziříčském koncertě. Pro tuzemské turné se obklopí čtyřčlennou doprovodnou kapelou, kterou povede český jazzový pianista Marek Novotný.

Vstupenky na koncert zpěvačky Pam Steebler s kapelou ve Valašském Meziříčí jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)