Porta Inferi zahájí jarní turné v M-klubu

Porta Inferi zahájí jarní turné v M-klubu

Novojičínská metalová banda Porta Inferi vyráží ve spolupráci s agenturou Metalforce.cz  na jarní turné OUT OF THE DIFFERENCE, které zahájí v pátek 4. března v meziříčském M-klubu. Hosty budou kapely Witch Hammer a Irokez. 

Devět měst, devět klubů a dvanáct špičkových hostů slibuje novojičínská kapela Porta Inferi na svém jarním turné. Porta Inferi, kapela, která se koncem uplynulého roku umístila v TOP 5 soutěže Spark Fresh Blood 2015, si pro fanoušky připravila průřez oběma alby Out Of The Difference a Another World a jako bonus novou pódiovou show. 

Jako hosté se jednotlivých zastávek turné zúčastní další vynikající kapely. Ve Valašském Meziříčí se příznivci žánru mohou těšit na thrashmetalovou mlátičku ze Vsetína Irokez a rock´n´rollovou smečku Witch Hammer z Jablunkova. Tahle rovnice dává jenom jeden logický výsledek, že první březnový pátek nemůže žádný pořádný metalista a rocker prosedět doma.

 Vstupenky jsou k dostání také v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)