Radek Kubla zasvětí návštěvníky M-klubu do energie srdce

Radek Kubla zasvětí návštěvníky M-klubu do energie srdce

Po vyprodané přednášce Tajemství pyramid v Bosně v meziříčském M-klubu se poradce a coach Radek Kubla vrací na místo činu, aby zde návštěvníky další přednášky zasvětil do Energie srdce, a to v úterý 22. března od devatenácti hodin.

Nečekaně vysoký zájem vzbudila v únoru přednáška Radka Kubly nazvaná Tajemství pyramid v Bosně, která návštěvníky zavedla do bosenského údolí, kde stojí přes třicet tisíc let staré pyramidy skýtající nejednu záhadu. V březnu se poradce a coach Radek Kubla vrací do sklepení zámku Žerotínů s přednáškou na téma Energie srdce. „Rád se setkám s každým, kdo je ochotný využít svou energii srdce a tím na sobě pracovat. Kdo chce opravdu žít a vnímat především kvalitu svého života. A kdo je rozhodnutý jej zlepšit dle hesla od Davida Livingstona "Půjdu kamkoliv, pokud je to kupředu.",“ zve na přednášku Kubla.

Vstupenky na Energie srdce jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2016)