Screamers se do Valmezu vrací s kolegy Techtle Mechtle

Screamers se do Valmezu vrací s kolegy Techtle Mechtle

Známá travesti skupina Screamers se opět po čase vrací do Valašského Meziříčí. S-klub Kulturního zařízení je přivítá s novým zábavným pořadem Videopůjčovna a ze spřátelenou travesti skupinou Techtle Mechtle. Návštěvníci se mohou opět těšit na známé hudební hity ve středu 23. listopadu. Začátek programu je v devatenáct hodin.

Charismatičtí pánové a krásné ženy ze známých travesti skupin Screamers a Techtle Mechtle spojili síly a pro fanoušky zábavných pořadů připravili neopakovatelnou show nabitou humorem, tancem a parodiemi. Nazvali ji Videopůjčovna a vyrazili po České republice. V této sestavě dorazí také do Valašského Meziříčí. Jenomže se při jejich cestování nedopatřením všechny přichystané videokazety přeházely a pomíchaly. To však pro zkušené matadory není problém a společně s diváky se je pokusí znovu setřídit a rozdělit podle žánrů tam, kam patří. Při tom si všichni užijí spoustu legrace. Komediemi provede Louise de Funes, chybět nebude muzikál Mama Mia, kouzelný svět pohádek, trochu té romantiky i „tvrdí chlapi“. A kdo ví. Třeba se objeví i Mimoni či Simpsonovi.

Vstupenky na listopadovou Videopůjčovnu travesti skupin Screamers a Techtle Mechtle jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)