Šílená pařba s John Wolfhooker, Cocaine party a Outsider v M-klubu

Šílená pařba s John Wolfhooker, Cocaine party a Outsider v M-klubu

Poslední březnový den, v sobotu 31., rozhýbou M-klub mladí talentovaní John Wolfhooker po boku s kapelami Cocaine Party a Outsider. Návštěvníci se mohou těšit na šílenou pařbu, na kterou nikdo z přítomných jen tak nezapomene! Začátek koncertu je ve 20 hodin a vstupenky jsou k dostání také v předprodeji.

Teprve před třemi lety vznikla v Praze talentovaná kapela říkající si John Wolfhooker a za tak krátkou dobu stihla vydat pěknou řádku klipů, dvě alba a stát na pódiích se světovými hvězdami jako Our Last Night či Anti-flag. Jjeich hudba boří hranice žánrů, avšak největší inspiraci hledají v rock‘n‘rollu, metalu a pop-punku. Skvělý večer v M-klubu doladí opavská parta Cocaine Party. Ta se do sklepení vrací rok po svém debutovém vystoupení. Opět přijde řada na surový garage rock‘n’roll, nakřáplý zpěv i kytary v naprosto šílené show plné energie. Své kvality předvedli také na festivalech Rock for People a Colours of Ostrava. Třetici účinkujících uzavře místní pop-punk-rocková kapela Outsider, jež se může pochlubit debutovým albem i mini-tour po západní Evropě.

Vstupenky na skvělou koncertní jízdu v meziříčském M-klubu jsou k dostání také v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo)