Silver Springs: Vítězové Startéru 2017 zahrají v M-klubu

Silver Springs: Vítězové Startéru 2017 zahrají v M-klubu

Indie rock žije! V sobotu 22. září zavítá do M-klubu vítěz letošního ročníku Startéru Rádia Wave, kapela Silver Springs. Nováčky na české hudební scéně do Valašského Meziříčí doprovodí kapela Peter Pan Complex v čele se zpěvákem Jordanem Hajem. Začátek je ve 20 hodin a vstupenky jsou již v předprodeji.

Dramaturgie M-klubu svižně mapuje aktuální dění na hudební scéně a tak zde například vystoupí čerství vítězové pořadu Startér na Radiu Wave, kapela Silver Springs. Ti na začátku tohoto roku zaujali posluchače debutovým singlem Shelter Love, v němž je cítit žár Kalifornského slunce. A to není náhodou, neboť právě zde se členové dali před dvěma lety dohromady. Jsou tak nejspíš jedinou kapelou na světě, která se dala dohromady v Los Angeles a svůj první koncert odehrála v Liberci. Jejich hudba se ubírá směrem svižného indie rocku a dokáže nadchnout nejednoho posluchače. Jednoduché kompozice, zpěvné refrény a spousta energie, co víc je třeba?

Na meziříčském koncertě je doprovodí ambiciózní pětice z Prahy vedená bratranci Jordanem Hajem a Givinarem Křížem. Premiéru v místním sklepení si již odbyli a nyní se zde se svým chytlavým indierockem vrací. Před dvěma lety vydali skvěle přijaté eponymní debutové album pod taktovkou londýnského producenta Michaela Rendalla. A na klubové scéně jsou zvučným jménem. Spojení těchto dvou kapel tak slibuje skvěle strávený sobotní večer, po kterém se vám rozhodně nebude chtít jít domů.

Vstupenky lze pořídit v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2017)