Skladby nahrané na mobil představí James Harries v M-klubu

Skladby nahrané na mobil představí James Harries v M-klubu

James Harries, anglický písničkář žijící v Praze, se vydal na Autumn/Winter Tour 2013, se který zavítá také do M-klubu. Exkluzivní koncert ve Valašském Meziříčí se uskuteční v úterý 19. listopadu od osmé hodiny večerní.

James Harries pochází z anglického města Manchester, odkud se před několika lety přestěhoval do Prahy. V České republice se proslavil nejen svou písničkářskou tvorbou, ale také hlavně jako spoluautor hudby k filmu Lidice. Jeho skladby je možné zaslechnout také v obou filmech Bobule. Při poslední návštěvě koncertoval James Harries na Malé scéně za oponou. Tentokrát se divákům představí v prostorách M-klubu, kde zavítá v rámci Podzimního/zimního Turné 2013. Prozatím posledním Harriesovým počinem je album s názvem Voice Memos: a collection of songs I recorded on my mobile phone (Hlasové poznámky: kolekce písní nahraných na můj mobilní telefon). Jak už název napovídá, album obsahuje deset skladeb, jenž James Harries zaznamenal na svůj mobilní telefon během svého podzimního evropského turné v loňském roce. Písně dal nejprve bez jakýchkoliv úprav pro své fanoušky zdarma ke stažení na internetu. Každou z nahrávek doprovází fotografie z místa nahrávání a originalitu alba završuje autorskými kresbami na titulce obalu.

Vstupenky na exkluzivní koncert Jamese Harriese v meziříčském M-klubu jsou v prodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na vstupenkovém portále Kulturního zařízení http://vstupenky.kzvalmez.cz.

(smo)

 

 

James Harries Valmez