Skupina Screamers slaví 20 let a vy můžete být u toho

Skupina Screamers slaví 20 let a vy můžete být u toho

Je až neuvěřitelné, že letos v březnu oslaví skupina Screamers 20 let od svého založení. K tomuto významnému jubileu pro své fanynky připravili speciální show s názvem 20 let s vámi.  A jedno z posledních představení tohoto programu se uskuteční ve Valašském Meziříčí ve velkém sále Kulturního zařízení ve čtvrtek 21. září od 19.30 hodin. Vstupenky jsou stále v předprodeji.

Travesti skupina Screamers, to je záruka kvalitního, jedinečného a vtipného zážitku se spoustou originálních vystoupení hvězd světové i tuzemské popové scény. Vše začalo v březnu roku 1997, kdy tři kamarádi založili skupinu Screamers. Postupem času se rozšiřovali o další členy a se Screamers se stali jediným souborem, který se profesionálně věnuje divadelní formě estrády. Za dobu své dosavadní činnosti vydali devět DVD, knihu s názvem Muži na podpatcích aneb skupina Screamers a Bonmoty Banánové Haliny.

Vstupenky na tento jedinečný zábavní program jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2017)