Škwoři vyráží na jarní turné a neminou ani Valmez

Škwoři vyráží na jarní turné a neminou ani Valmez

Populární úderka Škwor vyráží na jarní pokračování svého turné Hledání ID 2017. Hned třetí zastávkou z celkových čtrnácti plánovaných bude právě Valašské Meziříčí, kde v sobotu 18. února zahrají skladby z nejnovějšího alba a představí skvělou show. Hostem koncertu, který odstartuje ve dvacet hodin. Vstupenky již k dostání v předprodeji.

Kapela Škwor oslavila na podzim minulého roku osmnácté narozeniny a fanoušci této skvělé rockové úderky se mají ve Valašském Meziříčí na co těšit. Kapela přijede s tradičně skvělým zvukem a také pódiovou show. Hlavní náplní budou skladby z aktuálního alba Hledání identity, ale i známé hity Ráno, Vlci v koutě, Vyvolenej či Sraž nás na kolena. Společně s nimi přijede profesně mladá ledečská kapela Ultima, která představí svou vlastní tvorbu, jež členové tvoří hromadně. Od ostatních kapel se odlišuje právě vlastní experimentální tvorbou založenou na směsi elektronické a živé rockové hudby s rapovým zpěvem na vlastní, mnohdy provokující, texty. Pyšnit se mohou vítězstvím v soutěži Skutečná liga 2014.

Vstupenky na únorový koncert kapely Škwor v rámci Hledání ID Tour 2017 jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2017)