Skyline: Nejrozjetější česká kapela míří do Valmezu

Skyline: Nejrozjetější česká kapela míří do Valmezu

Skyline jsou jednou z nejlepších koncertních kapel v Česku a opět míří také do sklepení M-klubu ve Valašském Meziříčí. Tentokrát zde představí skladby nejnovějšího alba Jungle a zároveň se svými fanoušky oslaví dvacetileté působení na hudební scéně. Koncert v pátek 27. dubna začne ve 20 hodin. Vstupenky jsou k dostání také v předprodeji.

Je to dvacet let, co vznikla kapela Skyline, téměř tři roky od posledního koncertu ve Valašském Meziříčí a dva roky od vydání jejich sedmého studiového alba s názvem Jungle. A právě skladby z tohoto alba, staré hitovky i nejčerstvější letní novinku naservírují fanouškům na svém meziříčském koncertě.

Za svou kariéru se Skyline stali respektovanou klubovou a festivalovou stálicí. Ve složení DJ Hiffi a bubeník Radek Bureš (oba zakládající členové), MC Jacob, kytarista Majkii B a zpěvačka Marka Rybin, jež zde naposledy byla s obnovenou formací Gaia Mesiah, dokážou roztančit a nakopnout energií každého přítomného diváka. Ostatně za svá živá vystoupení získali i řadu cen například Kapela roku na Dance Awards 2004 – 2006 či Nejlepší živá kapela žánru dance/elektro music na Akropolis Live Music Awards 2004 a 2007.

Po skončení meziříčského koncertu Skyline odstartuje Afterparty, které se ujmou DJs SpaceT a MFF. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz. Pokud nebude vyprodáno, budou k dostání také na místě před koncertem.

 

(smo#2018)