Tata Bojs slaví 30 let!

Tata Bojs slaví 30 let!

Závěr M-klubácké sezóny se uskuteční ve velkém stylu, velkých prostorách a se skvělou kapelou Tata Bojs, která se v rámci jarního turné oslavujícího 30 let na scéně vrátí do Valmezu už 19. května 2018. Vstupenky jsou stále k dostání také v předprodeji. Koncert odstartuje ve 20 hodin.

Kapela Tata Bojs je bezpochyby jedním z headlinerů jarní sezóny v M-klubu, i když se její koncert uskuteční o dvě patra výše, ve velkém sále. Kam jinam by se také po téměř třech letech od nezapomenutelného koncertu k desce A/B mohli vrátit. Držitelé devíti Cen Anděl, tvůrci devíti řadových alb a jedna z nejpopulárnějších kapel tuzemské hudební scény oslaví s místními fanoušky neuvěřitelné třicáté narozeniny.

Tata Bojs založili v roce 1988 stávající členové bubeník a zpěvák Milan Cais a baskytarista Mardoša, coby žáci základní školy. První léta kapela působila na pražské alternativní scéně, později se začala obracet k širšímu publiku, aniž by však slevila na své kvalitě. Po koncertě večer nekončí.  Roztančení návštěvníci se mohou vydat do sklepení M-klubu, kde se uskuteční Afterparty, která bude srdcem zámku tepat až do ranních hodin.

Vstupenky na Tata Bojs jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz. Poté budou k dostání na místě před koncertem.

(smo#2018)