Tereza Kostková a Aleš Háma zahájí divadelní sezónu v meziříčském kulturáku

Tereza Kostková a Aleš Háma zahájí divadelní sezónu v meziříčském kulturáku

Novou sezónu Divadelního předplatného S-klubu v Kulturním zařízení města Valašského Meziříčí zahájí ve středu 21. září krásný a neuvěřitelný příběh o začátku jedné lásky v nastudování herců Terezy Kostkové a Aleše Hámy z Divadla v Rytířské Praha. Vstupenky budou k dostání od pátku 16. září a také na místě hodinu před představením. Začátek inscenace je v 19 hodin.

Do Valašského Meziříčí se v rámci předplatného jako číšnice Frankie vrátí herečka Tereza Kostková a jako bývalý vězeň Johnny herec Aleš Háma. Prostořeká Frankie Johnnyho okouzlí natolik, že jednou večer spolu náhodou skončí v posteli. Jenomže na rozdíl od Johnnyho, který se zamiloval, Frankie vše považuje za drobnou aférku. V prvních chvílích se může zdát, že jejich vztah fungovat nemůže, ale po sérii vtipných slovních přestřelek a klasických nedorozumění svitne špetka naděje…

Vstupenky na inscenaci Frankie & Johnny dramatika Terrence McNallyho budou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz od pátku 16. září 2016.

 

(smo#2016)