Vlasta Redl představí Tichou partu

Vlasta Redl představí Tichou partu

Vlasta Redl se vrací do Valašského Meziříčí s recitálem písničkáře. Spolu s ním přijede kompletní Tichá parta, což je v podstatě celá kapela bez bicích. A tak v úterý 9. dubna ve velkém sále Kulturního zařízení přijdou na řadu písničky jako Přijdu hned, Hrála mi Julii apod. Koncert začíná v 19:30 a vstupenky jsou k dostání také v předprodeji.

Vlasta Redl se k valašskomeziříčskému publiku vrací téměř po dvou letech, kdy vystoupil společně s kapelou Hradišťan Jiřího Pavlici v programu Vandrovali hudci před vyprodaným Amfiteátrem. Na letošní zastávku s sebou přibírá kompletní Tichou partu. V podstatě celou kapelu bez bicích ve složení Michal Žáček (alternuje ho Ruda Březina), kytarista Matěj Morávek, klávesista Borek Nedorost a Martin Gašpar (alternuje ho Tomáš Koudelka), který pro tuto sestavu vymění baskytaru za kontrabas.

„Třebaže písničky jako Přijdu hned, Hrála mi Julii apod. hraju i nadále sám, arzenál nástrojů hudebního doprovodu – jakkoli velmi decentního – nám dovoluje zahrát věrně i písničky, na které bych si sám hrát netroufl: Ještě mi chvilku zpívej, Jak vlastně vypadáš, Až na poslední stránku... A protože Maťko při hraní stihne ještě vyklepávat prsty rytmus do korpusu basy, dovedeme zahrát i věci jako Přišel čas, Montér blues a jiné. Naučili jsme se dokonce zahrát i Vlaštovku. Inu – kdo nevěří, ať tam běží,“ přibližuje repertoár koncert Vlasta Redl.

Vstupenky na koncert v Kulturním zařízení jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2019)