Vsetínští rockeři ovládnou meziříčský M-klub

Vsetínští rockeři ovládnou meziříčský M-klub

 

 

 

Dramaturgové meziříčského M-klubu připravili na začátek března rockový večer, kterému budou vévodit vsetínské kapely Darrock okolo muzikanta Jiřího Dareby a Ciment v čele s Petrem Zezulkou. Začátek koncert v pátek 2. března je ve dvacet hodin.

Poprvé ve Valmezu uslyší fanoušci vsetínské kapely Darrock naživo skladby s debutového alba Jiní tě nedostanou, jež spatřilo světlo světa v loni v prosinci. Kapela vznikla v roce 2014 a prezentuje především autorské písně svého vedoucího, textaře a skladatele Jiřího Dareby Václavíka známého z kapely Dareband. Ten se dal dohromady s kapelníkem Karlem Proislem z Veselé Bídy a tímto spojením vznikla rocková kapela balancující na hranici metalu s čistě valašskými texty. Kmotrem jejich prvotiny se stal Petr Zezulka z legendárního seskupení Ciment. A právě Ciment vstane po boku Darrocku na koncertě v meziříčském M-klubu.

Ciment v loňském roce oslavil třicet let na hudební scéně samostatným koncertem na festivalu Valašský špalíček s celou řadou hostů, jež kapelu v průběhu let doprovázelo. Do Valašského Meziříčí se tak vrátí po půl roce a jako při každém svém koncertě, ani tentokrát nenechají v klidu sedět jediného návštěvníka.

Vstupenky na první březnový koncert v M-klubu jsou k dostání také v předprodeji a to v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)