Žhavá blues rocková argentinská kapela v jedinečné akustické poloze pouze ve Valašském Meziříčí

Žhavá blues rocková argentinská kapela v jedinečné akustické poloze pouze ve Valašském Meziříčí

Na Malou scénu za oponou zavítá snad nejenergičtější argentinská kapela Demian Band. V rámci svého evropského koncertního turné, ale exkluzivně v akustické podobě, zde představí své nejnovější album Come To Get It. Koncert se uskuteční v neděli 14. května od půl osmé večerní. Vstupenky jsou za zvýhodněnou cenu k dostání v předprodeji.

 

Duší kapely Demian Band je fenomenální argentinský kytarista Demian Dominguez patřící ke světové špičce bluesrocku. Za svou uměleckou kariéru procestoval celou Jižní ameriku, Evropu, Spojené státy americké a stál na pódiích s umělci jako Jimmie Vaughan, Roy Rogers, Los Lobos, Eric Sardinas a řadou dalších. S prvními dvěma alby se vyšplhal až navrchol Americké Bluesové hitparády a dočkal se skvělé odezvy z řad kritiků i veřejnosti. Podle ohlasů z jeho poslední návštěvy naší domoviny i Slovenska vyplývá jediné: Jestli Demian Band, tak jedině naživo. Tříčlenná kapela, kterou dále tvoří Edgar Garcia na basovou kytaru a Beto Garcia na bicí, dokáže vytvořit neopakovatelnou show plně nabitou neutuchající energií.

 

Vstupenky na květnový koncert argentinské kapely Demina Band jsou za zvýhodněné vstupné v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

 

(smo#2017)